Translate

Bohaterowie


~. Każda życiowa porażka mnie wzmocniła, każda łza mnie czegoś nauczyła, ale wiem że najważniejsze to bym była szczęśliwa.~


Rose Carter.(24.06.1996) Od urodzenia mieszka w Londynie wraz z rodzicami. Przez całe życie myślała, że nie ma rodzeństwa, jednak pewnego dnia to się zmienia. Ma najlepszą przyjaciółkę Zoey, która zawsze pomaga jej w trudnych sytuacjach i dzieli z nią wszystkie smutki i radości. Interesuje się muzyką. Gra na skrzypcach, gitarze oraz pianinie, lubi też śpiewać. To pozwala zapomnieć jej o rzeczywistości.


~. Zrobię wszystko, by chronić tych których kocham.~

Zayn Malik.(12.01.1993) Mieszka w Londynie, gdzie studiuje medycynę. W wolnych chwilach spotyka się z najlepszymi przyjaciółmi lub śpiewa w klubach, by zarobić na swoje utrzymanie. Lubi grać w piłkę nożną i koszykówkę. Ma wielkie powodzenie u kobiet, lecz on nigdy nie zainteresował się żadną z nich na poważnie.


~. Nie jestem i nie chcę być sposobem na zabicie czasu dopóki nie spotkasz nikogo lepszego .~

Zoey Bufford.(15.03.1995) Studiuje psychologię dziecięcą na uniwersytecie w Londynie, gdzie mieszka wraz z Rose i jej rodzicami. Wieczorami pracuje,  jako barmanka w najsławniejszym klubie. Nie wyjdzie z domu bez telefonu. Uwielbia słuchać muzyki i tańczyć.


~. Bo każdego dnia można zacząć od początku, zapominając o niechcianej przeszłości...~

Harry Styles (01.02.1994) Studiuje prawo na uniwersytecie w Londynie. Przyjaźni się z Zaynem, Niallem, Liamem i Louisem. Miał dziewczynę, lecz ona odkryła, że Harry lubi tylko ,,szybkie numerki''.Styles dużo imprezuje w nocnych klubach. Często opuszcza zajęcia na studiach, myśli że problemy można załatwić pieniędzmi.


~. Bardzo chcę wrócić. Do Ciebie. Aby dokończyć naszą rozmowę. I rozpocząć wiele innych .~

Louis Tomlinson (24.12.1991) Studiuje finanse i rachunkowość w Londynie. Interesuje się sportem, muzyką oraz informatyką. Mieszka ze swoją dziewczyną Eleanor Calder  nie daleko uniwersytetu. Uważa, iż Harry marnuje się i zbytnio zatraca w imprezach oraz piciu. 


~. Człowiek ujawnia swoją osobowość w sposobie traktowania innych .~

Eleanor Calder (16.07.1992) Dziewczyna Louisa. Studiuje turystykę i rekreację, uwielbia zwierzęta. Kocha Tomlinsona, chce z nim spędzić resztę życia. Interesuje się projektowaniem wnętrz.


~. Stoję, leżę, jem, nie jem, śpię .~

Niall Horan (13.09.1993) Studiuje informatykę, jest w tym naprawdę dobry. Uwielbia imprezować razem z Harrym, ale wie kiedy skończyć. Nie ma dziewczyny, chociaż bardzo pragnie miłości. Wynajmuje mieszkanie, które dzieli z Liamem. Uwielbia jeść.


~. I nagle nienawidzisz siebie, nienawidzisz się z całego serca choć jeszcze przed chwilą czułeś się fantastycznie,czujesz że nie masz nic .~

Liam Payne (29.08.1993) Studiuje aktorstwo. Na scenie czuje się, jak ryba w wodzie. Cały czas szuka prawdziwej miłości, dziewczyny z którą chciałby spędzić resztę swojego życia. Uwielbia oglądać filmy. Z natury jest romantykiem. 

~ Najtrudniejsza z życiowych ról? Udawać radość mając w sercu ból~
Luke Homesworth(24.06.1991) Studiuje pediatrię. Jest czuły i opiekuńczy. Jego marzeniem jest leczenie dzieci. Uwielbia grać w siatkówkę. Jest wrażliwy. Cierpi widząc ból drugiej osoby.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz